Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows 7

Ahoj,
mám Acer emachines E728 a nenaběhne mi Windows 7. Stahnul jsem si na dvd Win7-OEM-ALL-premium-professional-starter. Nastavil bootování z dvd, nahěhne mi instalace, nebo opravit tento počítač. Když dám opravit, tak jde chvelku mechanika a potom přetane a na ploše je pouze tapeta. Může být chyba ve vypálení dvd? Kdybych na jiném počítači-kde je také win 7 vypálil bitovou kopii systemu, nebo disk na opravu systemu fungovalo by to? děkuji moc za odpovdi.

- Moc nerozumim co presne chces, ale zrejne to DVD s tim win7 musis nastavit BOOT CD-DVD aby se ta instalace vubec spustila z DVD. NABEHNE TAPETA CEHO?
- Kdyz vypalujes takovy veci, tak je vypaluj nejmensi rychlosti, nedoporucil bych vic jak 4x vypalovaci rychlosti.

Kdybych na jiném počítači-kde je také win 7 vypálil bitovou kopii systemu, nebo disk na opravu systemu fungovalo by to? Nebo kde ji mám stáhnout a jak nejlépe vypálit.Teď jsem to vypaloval přímo v programu ISO Workshop

Omlouvám se, ale jsem amater.Já nechci instalovat,ale pouze opravit, abych se dostal vůbec do počítače. Zkoušel jsem vše-kdo mi co doporučil.Oprava počítače,poslední známá konf.,nouzový režim, ale vůbec nic nefunguje. Vždy to chvelku něco dělá a potom pouze prázdná obrazovka