Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefunguje odchozí pošta u Outlook expres na smtp.seznam.cz

Dobrý den. Nemohu odesílat poštu, používám Outlook expres 6, po pokusu o připojení mně program vyhodí hlášku: Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'pop3.seznam.cz', Server: 'smtp.seznam.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10051, Číslo chyby: 0x800CCC0E
Přitom příchozí pošta funguje, když odešlu poštu ze Seznam-Emailu tak taky odejde, nastavení Outlooku mám podle návodu na netu.
Mám Win XP, SP2,Adaware, Spybot, NOD 32. Prosím o radu. Děkuji.

Server na SmtP si dej poskytovatele připojení, čili např.
pop3.seznam.cz
smtp.mujposkytovatelkasbelovk y.cz
U seznamu ale jde použít i jejich SMTP. To se ale musí zaškrtnout v OE, ve vlastnostech účtu na záložce servery "server vyžaduje ověření".

1) vodafon ma svuj smtp jen pro tarify (ani nevim presne jakej - snad smtp.vodafone.cz ci smtp.vodafonemail.cz), predplacena karta ma smulu a je nutno pouzit smtp server nekoho jineho.
Ja pouzivam seznam.cz - vytvoris si na seznamu ucet a ten nakonfigurujes do klienta v PPC (ci jnde) a jako smtp zadas smtp.seznam.cz s autentifikaci (jmeno a heslo k uctu - bez toho to nefunguje)

2) svuj problem jsem vyresil prechodem na jiny klient. Muj dlouho pouzivany nPop mi zacal hlasit pri odesilani chybu "Failed in RSET" a pritom s nastavenim jsem nehybal a postu prijima. Zkusil jsem LCG Profimail a ten funguje, takze uz se v tom vrtat nebudu a budu pouzivat ten profimail.

jak vidím,nejsem sama kdo válčí s poskytovatelem připojení a má problémy s OE.Asi 14 dní co mi tu radili Jak EvaM,tak Kráťa a poslala jsem meil na poskytovaterle,k tomu několik telefonátů a kde nic tu nic strkaj hlavu do písku a vykřikuj ať si někoho seženu,že je to maličkost.Ach jo,kdy se námty služby zlepší