Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový procesor a nejde monitor

Dobrý den chtěl jsem se zeptat koupil jsem si do sveho PC procesor tohoto typu Intel Pentium D 925 s jádrem Presler pro Socket T (LGA775), dvoujádrový procesor, frekvence 3.0GHz / 800MHz FSB, 2x 2MB L2 cache, 65nm výrobní proces, SSE3, EM64T vkladal jsem ho do teto desky http://www.lan-shop.cz/zakladni-deska-asus-p5g-tvm -i915g-socket-775-fsb-800-ddr-400-333-nebo-ddr2-60 0-533-400-s-ata-raid-glan-pci-express-vga-21347

Predtím jsem tam měl prcesor 2.80Ghz jednojadrovy a fungoval v poho ale kdyz jsem tam dal tento procesoc ten dual tak se zapne PC ale nesepne se mi monitor nevite nekdo cim to muze byt? :-( předem děkuji za odpovědi

Být tebou tak se podívám

A) na Aukro po podobné desce ( pro stejný socket+která bude podporovat ten procesor)
B) prodám ten procesor na aukru, a koupím novou desku+procesor

Myslím si, že v tvém případě to je takový upgrade o ničem, neboli z bláta do louže.