Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2000 spamů denně

dobrý den, chtel jsem se zeptat, zda mi nekdo poradi s nasledujicim problemem...
Chodim mi cca 2000 spamu denne uz asi tyden...registroval jsem se nedavno na windows live a nevim jestli je to tim, ale od te doby mi chodi spousta spamu, od nejruznejsich adres napr ( MAILER-DAEMON@postoffice.telstra.net a dalsi stovky velice podobnych adres). Samozrejme mam nastavenych asi 20 filtru, ale ty adresy se ruzni a nejde to hlidat pres filtry...Nema nekdo radu?? Je to dost otravne. A registraci na windows live jsem samozrejmne hned zrusil,ale nic se nezmenilo, coz jsem predpokladal.

Děkuji, Jirka, Zlín.

Na podobné registrace nemáš používat svůj hlavní mail.Kdoví co jsi tam všechno povolil a odsouhlasil.Tisíce spamů ručně těžko odfiltruješ.Jedině(pokud nemáš kontakty v cizině a nečekáš maily odjinud než svých kamarádů v ČR),nastav si filtr ve smyslu Pokud od... neobsahuje cz,smaž.Nebo si rovnou založ jiný mail.