Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zablokovat navždy Facebook?

Ahoj chtěl bych prostě navždy zablokovat facebook abych se k němu nikdy nedostal
aby se mi ta hnusná modrá stránka v životě neukázovala ani po najetí naněj
zdeaktivovaný to mám a do 14 dnu mi zmizí ted ještě ho uplně zablokovat
jeho přístup naněj nevíte jak děkuju
nějakej lehkej postup nato děkuju moc všem. I když přeinstaluju windows díky ay to bylo zablokovaný :-)

I když přeinstaluju windows díky ay to bylo zablokovaný

Budeš si muset ještě upravit instalačku Windows.

Neodvážil jsem se mu navrhnout moje řešení - prostě žádný účet na FB nemít.
Jinak ta "rada" s instalačkou byl jenom vtip. :-)

Jen off topic proč rušit fb? Mám ho taky jen s důvodu, že na skypu ti lidé nejsou jen na fb. A trapné kecy jsem zavislý na fb neberu. Beru zavislaky na perníku, heru ne fb! Tak kurva nezapínej FB! Co je na tom složiteho?

Jdes na to spatne.
Deaktivace je Hovn*
1x kliknes a je deaktivano ? Budou ti chodit do emailu zpravy o moznosti reaktivace jednim kliknutim.
Kliknes jeste 1x a jsi zpatky.

Ty musis:
1) mas 155pratel ? Tak musis 155x kliknout a odebrat u vsech pratelstvi
2)deaktivovat
3)kliknout na delete_account
4) a mas pokoj