Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD karta nezobrazuje fotky a videa, které na ní jsou

Zdravím,

dostal jsem sám sebe do problému a potřeboval bych z něho pomoci ven.

Na SD kartě z fotoaparátu mám videa a fotografie, o které nutně potřebuji nepřijít a já vůl jsem u sebe neměl flashku, a tak jsem si u známého na kartu přes čtečku nahrál film, že si ho doma přetáhnu do počítače. Jenže když teď kartu zasunu do čtečky, karta najede a píše mi to, že na ní nic není - když jí strčím do foťáku, píše mi to to samé a přitom při náhledu na volná data mi to normálně ukazuje stav odpovídající původnímu - takže vše by na kartě mělo být, jen nevím, jak to zobrazit a jak to z ní dostat. Doufám že to půjde...

Budu vděčný za jakoukoli radu.

"píše mi to, že na ní nic není - "

bych chtěl vidět na vlastní oči, pošli screen.

S podobným jsem se vážně setkal, dal jsem flasku do čtečky, něco zkopíroval, rychle vypojil, a nově zapsaná data tam nebyly. Projeď to programem Pc inspector file recovery, nejdřív se podívej, na smazaná data a pak find lost data.

Zkoušel jsi tu kartu strčit zpátky kamarádovi do čtečky?
Kdysi jsem řešil něco podobnýho a problém byl v tom, že karta byla SD-HC (high capacity) a čtečka je prostě neuměla. :) Za to nabízela možnost formátu. :)
Že to foťák nepřečte by mohlo být tím, že tam najednou má obrovskej soubor - nejspíš v kořenovým adresáři...