Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rada kompatibilita WEB prohlizecu a HTML

-Dobry den
-Potreboval bych radu s codem <marqee>pod HTML5, ktery nejde pod vsemi prohlízeči (jen Firefox a Internet Exploler)
-JAVA skrip neznám a hledání na Internete mi nic určitého nedalo.
-Je mozné tento CODE nejak zprovoznit pro vetsinu prohlízečú?
-CODE

<div align="center">
<marquee bgcolor="#000000"
behavior=alternate
width="1024" height="25"
scrolldelay=25
scrollamount=2
<strong><font face="Impact "
color="#ffa200">Bienvenue sur notre site Maintenance Informatique Besançon</font></strong>
</marquee>
</div>

index.html ( Je to jen Beta, ale potreboval bych tam ten pojizdny text)

-Predem dekuji za kazdou radu

Už to tady padlo, JS je nejlepší možnost (v jQuery se dobře pracuje, ale na tohle použití je to těžkopádné). Např. tenhle kód funguje už stovky let:

<marquee width="860" bgcolor="#FFFFFF" style="color: #FF0000; font-weight: bold; font-size: 24pt">
    Vítejte na stránkách!
</marquee>

P.S. Na celý moving text bych se vykašlal, vypadá to odporně.
P.S2. Opravdu chceš dělat i design web stránek i profesionálně? ::) ... už jenom ten text v obrázku.

-Albru
1) Ty stránky nemají zádny hlubsí vyznam, ktomu slo jen o zkousku(zkouska=neco zkusit, vyzkouset), s napraskanym obsahem od oka.
2) Otazka byla jak rozjed ten kod (ktery funguje) pod ostatnímy prohlízeči.
3) Začínám pochybovat o smyslu označené za VYRESENÉ,,,,,,

P.S:Moji praci jsi nikdy nevidel a ani nevidím duvod te s ní seznamovat, jestli nekoho soudís pres nakou testovní stránku, k tomu se nebudu ani vyjadrovat,,,,,,
P.S2 prosím o uzamčení odkazu, kdyz nekterí nachápu, kdyz je jiz nákou dobu neco označené za VYRESENÉ dekuji.