Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co znamená chyba aplikace (0xc0000018)?

Nainstaloval jsem si jednu hru a ta mi nejde v počítači spustit - píše mi to:"CoJ.exe - Chyba aplikace, správná inicializace aplikace (0xc0000018) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit".Tak jsem to zkusil nainstalovat na druhém počítači a tam to chodí bez problému ! ::) Bohužel se to tam pro změnu nedá hrát vzhledem ke slabší grafice...Zkoušel jsem i "přenést" veškeré data z nainstalované hry v program files a píše stále to samé-chyba aplikace,atd...Je to divné,na jednom PC to jde a na druhém ne...Co se s tím dá dělat?Díky

nainstalit servicepack win, nove ovladace k moterboardu/chipsetu, nainstalit nove ovladace na grafiku (resp. aku verziu ma ten kamarat kde to funguje), nainstalit directX najnovsi.
Pozriet stranky vyrobcu hry (najdes cez google) ze co tam pise u requirements, mozna potrebujes doinstalovat nejaky komponent od MS.
Zozen si original/ine medium nech sa vylucia chyby v "distribucii" :-D