Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co znamená chyba aplikace (0xc0000018)?

Nainstaloval jsem si jednu hru a ta mi nejde v počítači spustit - píše mi to:"CoJ.exe - Chyba aplikace, správná inicializace aplikace (0xc0000018) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit".Tak jsem to zkusil nainstalovat na druhém počítači a tam to chodí bez problému ! ::) Bohužel se to tam pro změnu nedá hrát vzhledem ke slabší grafice...Zkoušel jsem i "přenést" veškeré data z nainstalované hry v program files a píše stále to samé-chyba aplikace,atd...Je to divné,na jednom PC to jde a na druhém ne...Co se s tím dá dělat?Díky

Podivej se na stránku výrobce a stáhni si posledni aktualizace své hry. Obykle za to může novější hardware, se kterým výrobce hry nemohl počítat (ještě neexistoval).
Může být problém i s crackem (netvrdím, že jej používáš), který chybně zasáhne do kódu hry.

toto riesenie som nasiel a problem vyzera s directX. tak to skus podla tohoto navodu:
SOLUTION BY effysf:

1. open the game icon on the desktop
2. press the button "properities"
3.compatibility
3. the at compatibility mode change the mode to windows XP
4. Apply
then the game starts!

BEFORE this my above mentioned points will function:

u have to download first the d3dx9_29.dll from this website:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d 3dx9_29

then you must copy this in drive c: call of juarez.

then start the game

after u follow the points which I mentioned above.

podla mna staci len nakopirovat tu dll - d3dx9_29.dll.

a skusal si aj toto z toho navodu:
1. open the game icon on the desktop
2. press the button "properities"
3.compatibility
3. the at compatibility mode change the mode to windows XP
4. Apply
then the game starts!

v skratke povedane, odkaz ktorym spustas hru, by si mal cez vlastnosti->kompatibilitu nastavit na XP, co je default. trochu som to nechapal a prislo mi to tak, ze ta hra ma nastaveny kompatibilny mod nie prave XP, coz ma trochu prekvapilo. :-?

Před chvílí jsem to udělal přesně podle tohoto postupu-odkaz na spuštění hry-vlastnosti-kompatibilita-ale v rámci zaškrtnutí režimu kompatibility tam mám nabídku pouze pro Windows: 95,98/Me,NT 4.0 a 2000...ale vůbec tam nemám možnost XP...

nainstalit servicepack win, nove ovladace k moterboardu/chipsetu, nainstalit nove ovladace na grafiku (resp. aku verziu ma ten kamarat kde to funguje), nainstalit directX najnovsi.
Pozriet stranky vyrobcu hry (najdes cez google) ze co tam pise u requirements, mozna potrebujes doinstalovat nejaky komponent od MS.
Zozen si original/ine medium nech sa vylucia chyby v "distribucii" :-D