Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalovačka LG

Tak se tady dívám že dost lidí má problém s vypalovačkami tak přidám i ten svůj. Mám LG GSA 4163B a tá mi vypaluje jen rychlostí 8x a méně.Ale to jen u DVD a je jedno jestli TDK nebo VERBATIM a + nebo - u CD to fachčí jedna báseň ale DVD drhnou.Poradí mi somebody? Firmware a odinstalováni jsem provedl takže tam pes zakopaný nebude.

Nadává mi, že mu to jede jenom 4x??? Zeptej se ho kam kvaltuje. Více jak 2 roky 4120, vypalování 4x, u toho prohlížení stránek, volání se Skype, posílání majlů, a když se něco pokakalo,/asi tak 1% zmetků/, tak to bylo mediem.
Je to vlastně stejný, jako když zazní otázka - proč mi u mého HDD rekordéru, špatně funfuje VPS. A na co ti to VPS je? Jo, když to je jenom DVD rekorder, tak to je něco jiného, tam to váhu má, ale u HDD?

Mimochodem kolegyne ma vypalovacku LG u ni na PC a dneska mi ukazala 2 media, na kterych byla po vypaleni skvrna, takova jakoby zalita do media, kolegyne tvrdila, ze kdyz to vytahla s mechaniky tak to bylo mokry, pred palenim byly media v poradku, tak nevim, nemel jsem cas, ale zitra to vyzkousim ja, doufam, ze ta vypalovacka LG nepousti (necura) ]:)

Nevim, mozne je vsechno, ale zjistovat to u teto kolegyne fakt nechci. A kdyz o tom tak mluvis, radeji to tedy (myslim dat do te vypalovacky sve medium) pujdu zkusit az bude zitra na obede. Pac kdyby ji ty media nahodou rozpalovali, tak aby mi neublizila. :beer:

Nepřeháněj ]:)
Třeba má mechanika jen svoje dny

Jsem také spokojeným majitelem 4163B a problémy nepozoruju. I když... pálím opravdu minimálně; z 99% používám DVD-RAM (Panasonic 3x). Pokud DVD, tak DVD+R Verbatim DataLifePlus Advanced Azo, továrna Mitsubishi Chemicals - i na média 16x pálím 4x (nikam nespěchám).