Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazané sms

Pěkný den, prosím o radu s mobilním telefonem a smazanými sms zprávami. Vlastním mobilní telefon Samsung s SD kartou. Je starý cca 2 roky. A o co mi přesně jde? Jeden večer jsem šla spát a druhý den ráno jedna osoba věděla vše, co s kým si píšu v sms a na jaká čísla volám. I když všechny sms mažu. Na internetu jsem se dočetla, že lze smazané sms vrátit zpět. Ale moc tomu nerozumím, jsem úplný laik. Prosím o radu, jak lze smazané sms číst. Zda může být mobil nějak hlídán a sms co pošlu se mohou někomu přeposílat?? Jak to popř, poznám?? Děkuji moc H.

Ahoj. Smazanou zpavu zjistis tak, ze najedes na kontakty, zobrazis si nejaky s kterym si pises, a pak zmacknes leve tlacitko dole na mobilu. Otevre se ti nekolik procesu, ty zvolis historie...no a tam se ti zobrazi vsechny smazane sms ktere sis s danym clovekem psala..:)

Funguje to i na mobilu Cat? Je to nerozbitný, není to dotykovy, když najdu na kontakt, postupují podle tvého postupu, tak mě tam vyskočí jen možnosti jako vizitka a úprava kontaktu, ještě export a import, ale to jsem neotevřely, protože bych nerada ty data odtsranila úplně. Díky za případnou odpověď