Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazané sms

Pěkný den, prosím o radu s mobilním telefonem a smazanými sms zprávami. Vlastním mobilní telefon Samsung s SD kartou. Je starý cca 2 roky. A o co mi přesně jde? Jeden večer jsem šla spát a druhý den ráno jedna osoba věděla vše, co s kým si píšu v sms a na jaká čísla volám. I když všechny sms mažu. Na internetu jsem se dočetla, že lze smazané sms vrátit zpět. Ale moc tomu nerozumím, jsem úplný laik. Prosím o radu, jak lze smazané sms číst. Zda může být mobil nějak hlídán a sms co pošlu se mohou někomu přeposílat?? Jak to popř, poznám?? Děkuji moc H.

Pěkný den, děkuji za odpověď. O zaheslování mobilu vím, ale přijde mě toto řešení že není úplně pro mě. V mobilu nemám nic, co by nemohla číst další osoba, ani smazané sms neobsahují nějaké citlivé údaje. Spíše mě vrtá hlavou, jak je to možné. Na netu jsem se dočetla o programu, který stáhne smazané sms. Nevím, zda to má něco společého s tou SD kartou? V dalším článku zase bylo, že se dá do mobilu dát nějaký program, který sms, volání a tak přeposílá další osobě?? Ráda bych proto zjistila, zda náhodou toto nemám v mobilu já. Tyto moderní věci nám byl čert dlužen...

stala se dokonce takova vec. ze jsem volala jiste osobe, ta mi nevzala telefon a ja nevedela, ze jsem se utukla a volala nekomu jinemu. A ten, kteremu jsem chtela volat, ale omylem nevolala to na me vypalil, aniz ja bych si toho byla vedoma, ze jsem se spletla. ja mazu vsechny sms, pac me do dnesniho dne neprisly důlezite. a taky kvuli tomu, ze nechci mit preplnenou schranu, i kdyz to je blbost, kdyz tam mam v prumeru 5 sms. problem je asi i v tom, ze me mobily nic nerikaji, pouzivam ho jenom na volani a sms. zadne jine funkce nevyuzivam. navic by me nikdy nenapadlo, ze nekdo bude narusovat moje soukromi..

Technika je prostá ako facka, existuju dva telefony, telefon v uprostred komunikacie, všetka komunikácia smeruje na neho a ten to následne odosiela na cielový telefon ktorý držíš v ruke Ty. Nie je to bežný telefon, má v špecializovanej firma upravený software telefonu.

Tento typ odchytavania komunikácie je taktiež naročny z hladiska poplatkov operatorovi, co ale toho kdo komunikaciu sleduje asi netrapi. Má iné priority.

Existovalo to už v dobách keď nikdo o inteligentných telefonoch netušil že budú existovať. Bol potrebný hardwarový zásah. Dnes to bude ešte jednoduchšie, dnes postačuje zasah softwarový, telefony sú inteligentné

.... :puff:

No, soudy mate rychle vyneseny. Jen vam nejak schazi zjistit, kdo je vlastne ten kripl. Ten, kdo podvadi nebo ten, kdo si mozna cte sms, aby si potvrdil, ze je podvaden.

Nejvetsi kripl je ten, kdo o veci nic nevi a soudi. Viz mrtnik nebo mrdnik nebo jak se ta smeska neexistujiho jmenuje.

Ahoj, promiň, ale přijde mě, že jsem se obrátila na poradnu přes počítače, mobily atd... a ne na psychologickou. Ale když už jsi to nakous, tak mě to nedá ti napsat pár řádků. Ta dotyčná osoba, o které píši je můj manžel, kterého znám šestnáct let a mám s ním malé děti. Známe se opravdu od mlada a proto je to až divné, ale ani si neumíme lhát. Lhaní na sobě prostě poznáme. Nečekala bych, že je tohoto schopen. Proto jak tu už padlo, od toho raději rychle pryč, nejde tak lehce. Kdyby nebyl tak dobrý otec (což jsem opravdu ráda, že je ), tak jsem od něj dávno pryč. Jsou určitě hranice, přes které by člověk neměl zajít. Asi pro něj bylo i horší, že žádnou nevěru nenašel (což mě stejně nebudeš věřit, neb si tu můžu přece psát co chi, že). Omluvy jsem se dočkala, ale... Zase se s tím musím vyravnot jenom já. Tlustá čára se lehce dělá, ale horší je to v nás uvnitř, jak se s tím vyrovnáme my.. Lehčí by pro mě bylo vše rozbít, ale to umí v dnešní době každý a lepit rozbité nikdo nechce. A zase se s tím musím poprat já.. A proč jsem se obrátila na tuto poradnu? Asi to ode mě není taky tak fér, když manžel slíbil, že už to neudělá, měla bych mu věřit, ale je tu to ale... Navíc mě to opravdu zajímá z technického hlediska. Ráda bych mu do budoucna věřila, sle nerada bych byla v budoucnu pro někoho za blbce...

Ohledne toho technickeho hlediska, mas beznej androidi telefon, do ktereho muzes nahrat temer jakykoli soft, ktery si vzpomenes a ktery vyvojari nabizi napriklad pres oficialni obchod na Google Play. Najdes tam i hafo aplikaci, ktere umi preposilat SMS, zmeskane hovory atd. Tyhle zarizeni jsou zamysleny jako jednouzivatelske s tim, ze si uzivatel muze obsah chranit heslem a bez nej se do telefonu nikdo nedostane. Pokud ovsem davas jine osobe pristup k telefonu a nijak si ho nechranis, tak jak chces delat jakakoli protiopatreni?
Muzes prohlednout pres "Spravu aplikaci" co v tom mas nainstalovane, pripadne muzes provest obnovu do tovarniho nastaveni a foun komplet vymazat vcetne pripadne sledovaci aplikace, nicmene jaky to ma smysl, kdyz ti tam dotycny muze zase tu aplikaci nahrat znovu?

Nemůžu si pomoct, ale celý tohle vlákno mi přijde divný. Až bych řekl, že tu nejde o sledování tazatele(-ky???) jejím "manželem", ale spíš o získání postupu, jak špiclovat někoho jiného. Dotaz měl asi znít - "Co mám nainstalovat do telefonu, abych mohl získat smazané SMS?".

jsem opravdu ta žena, které byly přečteny sms. Samozdřejmě mě nemusíte věřit. Opravdu mi jde o to, jak je možné, že smazané sms jdou znovu obnovit. Na internetu jsem se dočetla, že si musím první řadě projít mobil, zda tam nemám nějaký program, který by sms posílal jinam. Mobil je navíc služební, takže předpokládám, že kdyby šlo o placenou službu, tak bych to už od šéfa slízla, mám daný nějaký tarif a peněžně jsem částnečně hlídaná. Ne moc, ale jsem. Ráda bych klidně i zašla někam, kde bych si nechala mobil zkontrolovat, ale ani nevím kam. Můj manžel se bohužel přes počítače a mobily a všechnu elektroniu vyzná až moc. Sama bych si neumněla ani stáhnout data z mobilu, i když vím, že to jde. Jen doufám, že šlo o jednorázové stažení dat a nic víc tam nemám. Mobil mám strach pomale použít, i když vm, že nic tajného nedělám, o to je to ještě horší.

Diky za radu. Mobil projdu, snad se s tím nějak poperu. Už jsem začala zkoumat, co tam mám nainstalováno. Nejraději bych vše vymazala, ale nevím, co mám vliv na mobil a co ne. Když ho mám jenom na volání a sms. Máte pravdu. Mobil jsem do včerejška nezamykala. Když někomu důvěřujete, tak Vám přijde zbytečné mobil nosit pořád někde sebou, nebo si ho zamykat. No, už jsem si zamykání nastavila. Děkuji a přeji hezký den

Ještě mám dotaz. Když dám obnovu továrních dat, tak se smaže vše, co tam bylo naistalováno později? Jde mi o to, když to provedu, tak pokud tam je něco na správnou funkci mobilu, zda ty data tam zůstanou (třeba telefonní čísla...). Děkuji moc za odpověď

n.: šetři klávesy, debatuješ se zdejším obecním blbem.

Asi to ode mě není taky tak fér, když manžel slíbil, že už to neudělá

nikoli. pokud fízluje jednou, udělá to znovu. viz ten retard na kterého reaguješ, ten se chová stále stejně.
pokud nechceš trávit život mazáním sms a zamykáním telefonu, počítej s tím.

Ahoj. Smazanou zpavu zjistis tak, ze najedes na kontakty, zobrazis si nejaky s kterym si pises, a pak zmacknes leve tlacitko dole na mobilu. Otevre se ti nekolik procesu, ty zvolis historie...no a tam se ti zobrazi vsechny smazane sms ktere sis s danym clovekem psala..:)

Funguje to i na mobilu Cat? Je to nerozbitný, není to dotykovy, když najdu na kontakt, postupují podle tvého postupu, tak mě tam vyskočí jen možnosti jako vizitka a úprava kontaktu, ještě export a import, ale to jsem neotevřely, protože bych nerada ty data odtsranila úplně. Díky za případnou odpověď