Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD-ROM (prostě neexistuje)

Dobrý den. Mám tzv. nový pc, ale dříve již používaný.
Chci upgradovat Windows, a mám připravené iso. v pc. Ale nefunguje mi cdromka takže ho nemůžu přetáhnout na dvd, a spustit upgrade.
romku mám připojenou satou a zdroje, a když do ní vložim cd, chvíli se roztočí a pak konec, ale v pc se nic nestane, ať to udělám s jakým koliv jiným cd.
Ani v tento počítač tahle cdromka neexistuje. Zkoušel jsem to dělat podle rad které jsou v ostatních tématech zde, jako je například zkontrolovat ovladače, něco ve spravovat tento pc.
Ale nic nepomohlo. Taky jsem stáhnul deamons tools, a podařilo se mi vytvořit jakousi BD:ROM, ale když zkusím cd zasunout znova stále nic.
Má někdo nějaký typ jak to spravit ?.. Je to docela naléhavé, a budu opravdu vděčný za jakoukoliv užitečnou radu.
( CD-ROMKA je údajně nová a dosud nepoužívaná.)
Děkuji M.

Vkládám uplně nové dvd, nepoškozené přímo z obalu. Aha../ a je možnost že když zapojim mechaniku ze starého pc tak pujde bez problému a v tento počítač se načte ?..
(ale divim, se informace ke koupi pc bylo že mechanika je uplně nová../ :( )

Takže. možná uspěch možná ne..
Podařilo se mi vyndat mechaniku ze starého pc.
připojil sem jí k novému.. ale nenaběhla, Zato ale naběhla ta původní/ :DD
Když sem do ní dal cd-r s filmem naběhlo. ale prázdné dvd+r to nevezme/ :D
a v tento počítač se objevil vyměnitelné úložiště E: ale když tam dám prázdný dvd+r nevezme ho to ...