BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Co všechno je do routeru zapojené? Je rychlosti nízká, i když je připojené jenom jedno zařízení? Jak je to zapojené - drátově nebo přes wifi?
jo i kdyz je jen jedna vec zapojena tak to je pomali je tam zapojen jen mi pc prez kabel a tv pres wifi
No každopádně je to tedy tím routerem. Buď je špatně nastavený, ale sám nevíš, jak jsi ho nastavil. Nebo je vadný. Tak jako tak se bez dalších informací dá jenom těžko poradit.
tak jinak Kdyz si koupim router co bych mel udelat?
Správně ho nastavit. Bohužel to vyžaduje určité znalosti o fungování sítí.
a ty ty znalosti namas jasny tak nic dik za radu
Já je mám, ale nastavovat to budeš ty.
no tak mi porad jak to nastavit zatim si mi nenapsal nic co by mi nejak pomohlo jen si my napsal to co uz vim ze mam spatne nastavenej router
Až konečně napíšeš, jak je nastavený, tak se bude dát poradit. Do té doby je to jenom věštění.
a jak je nastaveny co tam toho je docela dost
Nastavení WAN (IP, maska, brána), to samé u nastavení LAN. Nastavení DHCP a DNS.
u toho wan jsem nasel jen:
nastaveni wan:automatic IP
povlit UPnP ano
pripojit DNS serveru automaticky
DNS server nic
select ISP profile none
jmeno hostitele nic
adresa MAc nic
Určitě tam někde bude přidělená WAN adresa.
WAN IP :192.168.181.67
A maska?
u toho WAn tam maska zadna nikde neni nebo nemuzu najit
a neni nejaky problem s ip nebo tak protoze kdyz pripijim kabel k pc tak to je taky stejne poimali dokud neprepisu ip adresu
Dokud ji nepřepíšeš z čeho na co?
dokud nezmenim v sitovich pripojenich z automatickeho ziskavani na IP kterou mam ve smlouve
Pokud mas od sveho providera zadanou adresu, tak ji musis nastavit v routeru jako WAN.
jo to je ono diky uz to bezi ;)