Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vypálit .avi nebo .mpg film na DVD?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak bych mohl vypálit film původně z CD (tedy .avi nebo .mpg formát) na DVD, aby ho pak přehrávač také jako DVD přečetl? DVD vypalovačku mám jen pár hodin, takže praxe s DVD téměř nulová...
Mám Nero 6.6.1.4. V nabídce StartSmart jen VideoCD, Super VideoCD, nebo datové DVD.

Díky moc.

U toho tvýho odkazu je uvedeno, že jde o freeware, ale při instalaci to chce sériové číslo... To má být extra pro Vision nebo to co se zadalo při instalaci Nera?

Jestli jsem správně pochopil ty úvodní kecy o licenci, tak by to jako freeware mohlo fungovat jen k OEM verzi Nera. Je to tak?