Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace OO defrag nebo standardní z windows

Je v praktickém použití měřitelný rozdíl v použití OO defrag a standardní defragmentace z windows?

Rozdíl mezi defragmentovaným diskem a nedefragmentovaným poznám.

Testoval jsem ale disk defragmentovaný standardním defragmentátorem při konverzi videa a pak jsem spustil stejný výpočet po defragmentaci OO defrag (name) a rozdíl byl jen pár sekund při cca 2 hodinové konverzi. To mohlo být ale způsobeno čímkoliv.

Jiná (lepší) operace, při které bych defragmentaci otestoval mě nenapadla.

Defragmentuju asi tak co 2 měsíce, když si myslím, že pár dní nebudu
moc mazat a přidávat data, což je vždy jen přání. Používám už jen Windows
defragmentaci, ale spuštěnou z W2000 nebo XP a na jiný disk, než je OS.
Zatím mi to stačí, předtím jsem používal Power Defrag.