Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error-Service Temporarily Unavailable

Ahojte,
Asi mesiac sa trápim s 503 Error hláškou. Mám webstránku, ktorá fungovala bezproblémov, až kým sa jedného dňa neobjavila správa v prehliadaci: Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Samozrejme som po opakovaných prípadoch komunikovala s providerom, ktorý mi vysvetloval chybové hlasenie takto:
chybove hlasenie Service Temporarily Unavailable sa vypise v pripade, ak sa
na serveri pre Vasu domenu aktivuje automaticka ochrana pred pretazovanim
servera. Ochrana je aktivna do 10 min. a potom je znova web pristupny. To je
sposobene tym, ze sa zvysili systemove naroky na Vasu prezentaciu. Zvysene naroky na system mozu sposobovat zbytocne beziace skripty (napr.
vlastna statistika pristupov s resolvovanim hostov a pod.), alebo zle
odladene php-skripty (zacyklovanie, nezmyselne sql dotazy, zla optimalizacia
tabuliek a pod.).

zaujimavostou je, že prave v obdobi objavenia chybovej hlasky som na web ani nepridavala dalsie rosirenia, dokonca ani clanky. (kiez by to prislo po nejakom mojom zasahu...to by som vedela dovod).
napriek tomu som cistila databazu, odinstalovala nepotrebne komponenty a moduly. Ziskala som aj log od providera, ktory mi ale vela nenapovedal, kedze z neho je len jasne, ze prave index.php zdrzuje najviac...
Spravila som aj to, ze som stiahla zo servera vsetky subory a porovnala s povodnymi (inštalacnymi), ci sa nahodou nejaky vadny script niekde neusadil.... a nic :-(

Chybove hlasenia pokracuju :-(

Dolezite info:
na tom istom serveri prevadzkujem dalsie 2 webstranky s tym istym CSM (Joomla) a s nimi nieje ziaden problem (hoci je pravda, ze neobsahuju tie iste rozsirenia a sablonu maju inu...)
Chybove hlasenia sa mi objavuju najcastejsie vtedy, ked pracujem s nastaveniami v administraticnej casti).
Statistiky zatazujuce databazu som uz davno zrusila.
Návštevnosť zase nieje až taká, že by sposobovala preťazenie stránky...

Moja otazka znie:
Viem, ze je tazke, dokonca asi nemozne poradit konkretne, ale mate nejaké tipy, skusenosti, akou cestou sa este mam vybrat, co skontrolovat, aby chybove hlasky prestali - bez novej inštalacie celeho redakcneho systemu?

Budem vdacna za vsetky napady, pripomienky, alebo vase podobne skusenosti....
web, o ktorom je reč: www.einfo.sk

Ďakujem
Monika

Info, pre tych, koho to zaujima, ci sa problem vyriesil....

po zmene max_execution_time na 30s sa to mierne zlepsilo, no aj tak som musela odinstalovat kopec modulov a inych rozsireni...
napriklad e-shop som dala do inej databazy, do subdomeny, iste rosirenia aj ked sa mi pacili, musela som dat dole :.(
teraz sa error hlaska objavuje velmi zriedka, hlavne vtedy, ked pracujem v administrativnej casti (hlavne s clankami). zevraj editor si vyzaduje kooooopec miesta :-/
Ale uz je to ovela lepsie, ako to bolo.

Takze vdaka za vsetky vase rady, postrehy a pomoc!
Monika