Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mohu dát dva zdroje do jedné sestavy?

zdravím potřeboval bych se zeptat jestli mohu DOČASNĚ použít tyto dva zdroje: crono 600w (ano vím že je to shit používám ho momentálně jako nouzovku místo seasonic ss-750rm 750w který je momentálně na reklamaci) - na napájení grafické karty a starý fortron 300w na napájení zbytku sestavy.
Moje sestava:
fx-6100 @ 4,2ghz + tranquillo rev.2
m5a99x evo r2.0
wd caviar blue 320gb + wd blue 1tb
kingston hypex genesis 16gb 1866mhz cl9 1,65
gigabyte R9 280X windforce x3

Mockrát děkuji za vaše odpovědi.

V podstatě to jde, má to ovšem jeden háček. Ten zdroj, který bude napájet jenom grafiku nebude mít vůbec zatíženou +5V větev a to některé zdroje nelibě nesou. Jedině dát na tu nezatíženou větev autožárovku. PWR ON a PWR GOOD bych radši oddělil diodama.