Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejede internet - info

Dobrý den, mám takový problém, jedná se o o připojení k internetu. V práci máme síť o 20 počítačích a všechny jsou připojeny switch a u jednoho je problém, že nejde internet, ale dříve šel. Vše je jinak normální, pinguje. I se připojí na sít, ale nejde na internet ani ftp.

Pelhrimak je tajnustkar, ptal se za me, protoze jsem si s tim nevedel rady a ted kontroluji, jestli Vam vsem vyridil me velke diky a vdecnost :)
Projel jsem to Ad-awarem a nasel nejaky binec, ale stejne to nejelo, ale po zasahu pomoci winsockxpfix SLAPE! Ma radost je velika, jeste jednou velke diky!