Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem p...... stranky - bezpecnost

Mám takový dotaz. Když navštívim například porno s aktualizovaným antivirem a firewalovou bránou(W-XP), můžu nějak nakazit pc například červama nebo něčím jiným? Mám zapnuté automatické aktualizace a tak je vše sktualizované. Mám firewal od W-XP.

[mod]Upraveny titulok, povodne "p......" (MM..)[/mod]

loading...

Na obzvláště nebezpečné stránky se mi jako nejméně problematické (z hlediska možné nákazy) jeví používat nějaké live distro Linuxu, bootované z CD (a pro svižnost nahrané celé do RAM), např. Slax (cz, do 200MB). HDD ani nepotřebuješ. Restarem jsou veškeré případné viry a spol pryč.