Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Môj Router blokuje Hry .

zdravím,potrebujem pomoc s mojím routerom Belkin N150.Router mi pravde podobne blokuje hry League of Legends a Dayz pre armu 2 . Ked sa chcem pripojiť na dayz server ukáže chybu ''Pripojení selhalo'',Pri League Of Legends mi to robí problémy po vybraní postáv ukáže túto chybu (príloha,Tento obrázok bol screennutý ešte na starom PC). Ked notebook pripojím kablom rovno z modemu tak to ide v pohode,Firewall routeru je vypnutý a Porty som skúšal cez stránku www.ismyportblocked.com ukázalo že porty pre lol blokované nie sú. Ďakujem za odpovede a pomoc .

Panebože... Jde ti o internet, nebo o tvá data? Představ si, že existuje malware, co si přes uPnP probije svůj port a umožní prakticky komukoli a odkudkoli (bez jediného centrálního serveru, který by šlo "policejně" zavřít/vypnout) uživatelovi krást jeho data a citlivé osobní informace!

Za 3 dni si nedokazal pochopit, ze modem nie je modem, ale je to "modemorouter" inak povedane je to dsl router (router, co ma v sebe dsl modem), bohuzial si stale neuviedol o ake zariadenie ide, len, ze je to nieco od T-com (ten uz nemama uz mame par rokov Telekom).
Problem moze byt naozaj dvojity NAT (aj ked netusim preco, v principe to nema co vadit), takze skus vypnut na routri dhcp, prirad mu pevnu IP adresu z adresneho rozsahu tajnet "T-com zariadenia" kvoli neskorsiemu manazmentu a zbavis sa tak zbytocneho routovania a natovania na sieti. Kabel od neznameho Telekom kramu pripoj do LAN portu routra a nie do WAN.

jen mezi námi děvčaty, co je u tebe "žlutý kabel"? Nešachuješ s telefonním vedením, že ne? Na to že studuješ IT školu, jak se tady vytahuješ, tak se vyjadřuješ hůř než můj synátor, co chodí do 2. třídy ZŠ.. ten už ví, co je to ethernet ;-)

ze zamknutého dotazu:

prístup k nastaveniam modemu cez ip 168.192.1.1 nemám pretože to telekom zmenil

pokud ti telekom dodal jinak přednastavený modem/router než jsou na trhu ve světě, v čem je problém?
zjisti si jeho nastavení:
- odpojíš belkin a přímo k "modemu" zapojíš pc
- cmd.exe -> ipconfig -all

jedna možnost: do této sítě potřebuješ zapojit belkin v režimu ap.
- uvidíš tak na oba routery
- belkin nebude nic blokovat, použije se jen jeho lan část, bez jeho dhcp.

druhá možnost: udělat z modemu glitelu bridge a mít jako router belkin.
po tvých odpovědích ale této verzi nevěřím, neumíš ani opsat typ (Glitel GT-318RI).