Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetový portál s prodejem hraček

dobrý den,

potřeboval bych najít nějaké webové stránky, kde by se dala sehnat hračka vrtulníku MEDICOPTER 117. stránky mohou být i v jiném jazyce.

ať sem hledal jak sem hledal nikde medicopter neměli.

prosím pomozte mi. Díky :beer:

Skus dat do google.com
medicopter revell site:cz
alebo len
medicopter revell

je to ale asi skladacka - na zlepenie z casti
na firmu revell som dosiel vyhladavanim na nemecky pisanych strankach v google lebo na ceskych nie je nic, hladal som:
medicopter modell preis

A si si isty ze taka hracka vobec existuje? Napisal som aj ako sa da hladat model na nemecky hovoriacich strankach, ak to nenajde ani tam nic take co potrebujes, tak to neexistuje.

P.S. Tak mu kup skladacku a tajne to zlep, este mas na to 2dni, to stihas :-)
P.S.2. podla mna skladacka je lepsia, ja ked som bol maly ma to bavilo, rozvija to trochu aj zrucnosti toho cloveka, nielen vkuse konzumovat, ale konecne aj daco vytvorit vlastnym pricinenim...