Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows upgrade

ještě menší dotaz chystám se instalovat windows 7 na nový disk ale ted jsem si všiml že na obalu je napsáno upgrade pro windows vista pude to vůbec?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

zkus to, kdyz to nepujde, tak stahni nekde na netu necrackly iso pro Windows 7 (verzi co mas zakoupenou, asi Home Premium 32 nebo 64bit) a nainstaluj to z toho, licencni klic tam pravdepodobne pujde dat tvuj.