Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konzultace nové sestavy

Nastal čas, abych vyměnil staré PC za nové.

Tvořím si sestavu, ale nějak zvlášť se v tom nevyznám, protože jsem pouze konzumentem her, internetu a filmů.
Rád bych si nechal poradit ohledně výběru, protože když čtu diskuse na CZC, tak se dozvídám, že pro Ivy bridge jedině RAM s voltáží 1.35 a podobné rady. Jestli je to pravda vůbec nedokážu odhadnout a proto prosím o rady, kritiku a nápady k tomuhle PC, kde by strop měl být ideálně 19.000,- ,a kde je výkon potřeba pouze na hry.
Víceméně jsem to vybral podle nějakých ohlasů na czc a zkušeností s pár značkami.

Díky!

http://www.czc.cz/b4os86dce6gjvb6btvtq6l5c73/sezna m

Tak výborně, myslel jsem jestli to není, jako věčný boj Seagate vs WD.

Ještě vlastně jeden dotaz.
Ten 120mm ventilátor je v sestavě jako druhý k základnímu, nebo na výměnu toho základního za lepší? Předesílám, že vůbec neplánujui cokoliv taktovat atp.