Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server pro MC, CS Hosting

Zdravim vsechny,
chtel bych zde zalozit vlakno, ve kterem bych chtel poradit, nechat si doporucit, jak mam slozit server, na kterem v budoucnu pobezi nejdrive 2 MC servery(50slotu), 2 Mysql a 2 weby. Ve vzalenejsi budoucnosti by server byl zakladem pro hosting MC,CS a popr. i weby.

Potrebuju poradit, jake vybrat komponenty, aby byl vykon dostacujuci jak pro fazi jedna, tak do budoucna i pro fazi 2.

Poprosil bych vas o nazory na tyto procesory, o kterych jsem zjistil, ze jsou pro MC servery nejlepsi:
Intel Core i7-2600k a Intel Core i7-3930K

Cenove bych nerad prekrocil 50.000 za jeden server.

Predem diky za rady

Dufam, ze si velmi mlady lebo inak by som musel povedat, ze si velmi hlupy. Ja som ti totizto naozaj poradil a poradil som ti dobre. Keby si si ma zaplatil poradil by som ti rovnako.
Nezadal si vstupne info a chces relevatny a presny vysledok. Takto to nefunguje nikde na svete.
Ono, ked ti zopar ludi povie, ze si blbec mozno by bolo nacase sa zamysliet, ci fakt nie si a nenadavat tym ostatnym. Alebo je pravdepodobnejsie, ze oni vsetci sa mylia a ty si nepochopeny genius?