Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapojení internetu se začne sekat PC

Dobrý den, mám nový PC a ještě před pár dny byl PC rychlý i s internetem, teď je rychlý ale když zapojím internet tak se začne PC hrozně sekat (ne jenom internet například i malování.. ) - Když internet vypojím do 3 minut je počítač zase normálně rychlý... Nevím čím to je, proto budu rád za každou radu..

hijackthis.log
Soubor byl nahrán 2014-01-29 22:04:45, staženo 3krát.
Velikost souboru: 11.3 KB

máš tam bordel. normální velikost je 5-6kb.
kdybych měl zkopírovat co se mi tam nelíbí, musel bych sem vložit tak 2/3 toho logu.
pozn.: hjt dobře nefunguje pod 64bit w7, zbytečně upozorňuje i na jemu neznámé systémové procesy.

běží ti současně norton a ad-adware, asi dva největší odpady na trhu? a co ti to uchránilo, že se ti při připojení sítě pc seká?
a do třetice sas jako trvale běžící službu? to není free verze, že ne?

GreyGray - počti si: search

"avg" tuneup - to vzdávám, jen přehlídka trusu.

až ten bordel zformátuješ a a pak zaviruješ/zaspywaruješ/zaadwaruješ znovu, použij adwcleaner.