Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Bazos.cz archív?

Dobrý den, potřeboval bych se podívat na inzerát na bazoš.cz, který byl smazán asi před týdnem. Je to možné jako na aukru? Děkuji.
lock (karel)

Dobrý den,
nevím jak dlouho archivujete inzeráty,ale potřebuji kdyby to šlo inzerát nevím z kterého roku jsem prodával dům v Žerotíně pod názvem prodám zemědělskou usedlost.Odpověď zašlete na vrba-tanamal@post.cz.
Díky Lubomír Vrba

bože, nechápu proč český národ má za potřebí se neustále navzájem urážet.. nemůžete spolu jednat trochu s respektem? To je fakt šílený číst ty diskuse, aby se člověk pomalu bál na cokoli zeptat. Zamyslete se nad sebou je to fakt ostuda a hodně pod úroveň