Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Bazos.cz archív?

Dobrý den, potřeboval bych se podívat na inzerát na bazoš.cz, který byl smazán asi před týdnem. Je to možné jako na aukru? Děkuji.
lock (karel)

bože, nechápu proč český národ má za potřebí se neustále navzájem urážet.. nemůžete spolu jednat trochu s respektem? To je fakt šílený číst ty diskuse, aby se člověk pomalu bál na cokoli zeptat. Zamyslete se nad sebou je to fakt ostuda a hodně pod úroveň