Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik by měl hodnotu můj PC ?

Čau, chtěl bych se zeptat za kolik by se dal tento PC prodat ? Myslíte že by šel prodat za 12 000,- a víc ?

Sestava:
Deska: Gigabyte A55M-DS2
Procák: AMD Athlon X4 641 (vytaktovaný na 3,4GHz)
HDD: 250Gb
RAM: 6Gb (Corsair)
Zdroj: Evolve 500W
Grafika: GTX 650 Ti

Jak píše Samb, osobně to odhaduji tak na 6.000Kč, jediné co tam má trochu cenu je CPU, RAM a grafická karta.
Desku možná někdo na aukru koupí, zdroj bych z bezpečnostních důvodů na aukro ani nedával, špatně se pak vysvětluje, když po týdnu u nového majitele vybouchne (a ještě hůř se vrací peníze).