Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik by měl hodnotu můj PC ?

Čau, chtěl bych se zeptat za kolik by se dal tento PC prodat ? Myslíte že by šel prodat za 12 000,- a víc ?

Sestava:
Deska: Gigabyte A55M-DS2
Procák: AMD Athlon X4 641 (vytaktovaný na 3,4GHz)
HDD: 250Gb
RAM: 6Gb (Corsair)
Zdroj: Evolve 500W
Grafika: GTX 650 Ti

Skús to predaj jednotlivo po dieloch, podľa mňa máš väčšiu šancu.
Hlavne o zdroj bude bitka u "skladačov PC", ktorý veľmi radi "ušetria" na zdroji, ale kúpia si radšej blikajúcu bedňu s priesvitnou bočnicou...