Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna micro USB koncovky

Dobrý den,
stal se nám takový problém. Strýc si koupil tablet s přídavnou klávesnicí, která se zapojuje pomocí micro USB konektoru. Sestřenka bohužel ulomila na něm koncovku, takže reklamace nejspíš nepřipadá v úvahu, protože jde o mechanické poškození. Proto bych se Vás chtěl zeptat, jestli je možnost výměny nebo koncovky, případně za jakou cenu? Děkuji za rychlé odpovědi vedoucí k řešení problému. ;-)

Myslel jsem tím, jakože celou tu součást prostě vyměnit na tom drátu, tj. v podstatě celou koncovkou. A ano je to urvané celé. Vlastně bych chtěl někoho, kdo by laicky: ustřihnul tu nefungující koncovku a dal tam novou, to by šlo? :) Taková výměna.