Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Môže za výpadky dlhší kábel internetu?

Dobrý deň, mám v obývačke router asus-rt-n12e samozrejme najnovší Firmware. A z obývačky mi ide kábel do PC dĺžka káblu je 15 metrov. Môže za to kábel alebo router? Výpadky sú 5 sekundové napríklad hrám hru League of Legends vypadne hra,taktiež asi na 3 sekundy net. Už si neviem radi dík.

C:\Users\Správca>ping 192.168.1.1

Pinging 192.168.1.1 with 32 bytes of data:
Reply from 192.168.1.1: bytes=32 time<1ms TTL=64

Ping statistics for 192.168.1.1:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms