Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk jak z TV, tak ze sluchátek.

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je možnost, aby mi šel zvuk do sluchátek připojených k PC, tak z reproduktoru, který je integrovaný v TV. Pozn. TV a PC mám propojenou HDMI kabelem. OS Windows 7 a Smart TV Samsung

Předem děkuji za odpověď

To myslis zvuk ktory prehravas z PC? Ano ak pouzijes rozdvojku jack->2x jack, a jeden strcis do telky, za predpokladu ze pouzijes HDMI port v TV ktory vie pouzit aj extra analogovy zvukovy vstup. A nastavis si v ovl.panely - zvuky vystup na jack.

Mezi klíčové vlastnosti HDMI 1.4 patří:
....
Kanál pro zpětnou komunikaci : Nové specifikace přidávají kanál pro zpětnou komunikaci. Ten má na starosti oboustranný datový přenos zvuku. Povoluje HDTV posílat audio stream do A/V receiveru přes HDMI kabel, čímž redukuje počet potřebných kabelů

pokud máš PC a TV projený HDMI kabelem a nefunguje to, potom chybí podpora HDMI verze 1.4 a platí co jsem uvedl na počátku,

jaké další dráty mimo HDMI kabel, medzi TV a PC nataháš, kde co pripojíš, je Tvá vec

... :puff: