Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubor v HTM

ahoj všichni, prosím ještě o radu, mám soubory stažené z internetu v HTM, potřeboval bych je převést do souboru, který se po kliknutí otevře .Jedná se o popis oprav auta a chtěl bych to vypálit na CD a dát kamarádovi pod stromeček.Jde o to, že ted je to v takovém stavu, že když na soubor kliknu, začne se to připojovat k internetu a teprve potom se zobrazí text.Kamarád má počítač v dílně, takže internet tam nemá, jde to nějak provést,,,,,,,předem děkuji za vaše rady, vlada

Pokial chces stiahnut celu stranku resp cely web musis pouzit nejaky offline prehliadac, tory to dokaze. Pokial je vsak stranka zlozitejsia nemusi ti samozrejme fungovat cela pretoze ak vyuziva online spojenie s databazou bez netu to nepojde.
Ak si spominam kedysi som pouzival myslim soft co sa volal teleport pro (alebo tak nejako). Zadaj do googla offline prehliadac (browser) a skus pouzit co ti ponukne ujo google.