Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 25k

Zdravím, chtel bych poradit chtel bych si sestavit pocitac me podmínky jsou :
1) s OS
2) s monitorem
3) cena do 25k +-
4) aby na tom šlapala nejaka ta novejší hra ( samozřejmne asi ne na ultra detaily )

nevím dále co bych dodal popřípadně se ptejte
Děkuji

ano na místo výkonnější grafiky jsem dal SSD avšak pokud budeš místo SSD chtít lepší grafiku, můžeš do té sestavy ode mne přidat grafiku od M-Pola ;-)

ale myslím, že ta grafika co jsem tam dal je dostačujcí, takže bych si k ní vzal raději i ten SSD....

V pohodě, ale pokud to má být PC na hry, tak bych volil i5, i za cenu že je dražší. Celková cena PC sestav vás obou je podobná, ale pro hráče je důležitý výkon, takže i z tohoto důvodu bych volil i5, který je o dost výkonnější nežli mít např. v PC SSD. AMD má výhodu integrované grafiky, ale tento procesor bych já osobně použil jinde, ne u "herního" stroje. Ne nechci říct, že je o něco lepší, když se podíváš na výsledek v 3D Marku, tak je o dost lepší.

Pokud chceš něco navrhovat na AMD jako herní stroj za dvacítku tak rozhodně ne FM, ale FX 83xx.
To co se ti "povedlo" je o 30-40% celkově pomalejší (o proti i5 a R9 270X) a pro FullHD rozlišení ve hrách katasrofa.

Žádný SSD fofr to nezachrání, asi už se někteří z "fofrkrámu" zbláznili.

Pleteš si sestavy/návrhy za 12 000,- ~ 20 000.-, dále FX s FM, frekvenci procesorů, celkový hrubý výkon jednotlivých CPU a výkon na jedno jádro.
O použitelném výkonu g.karet, dle rozlišení už raději psát nebudu.
Pokud chceš navrhovat tak si nejprve něco nastuduj!
Kdyby se někdo toho chytil/pořídí tak by ti "hezky" poděkoval, nebo v horším případě rozbil ústa, ono totiž jde o peníze - ne tvoje.

Jsi na veřejné poradně!

Já myslím, že poděkoval, protože ta sestava není špatná. Není sice nejlepší za tu cenu, ale rozhodně taky není tak špatná jak popisuješ!
Jde jen o ten procesor, který není tak výkonný jako i5 to je vše. Tazatel se pak může sám rozhodnout, jestli chce SSD nebo výkonnější grafiku a i to jsem zmínil. Já jinak raději volím Intel, protože jak už jsem psal dříve AMD mě už mě pár krát zklamal, nicméně tento konkrétní model má dobré recenze i parametry proto jsem ho taky vybral.

http://www.czc.cz/cdj6ss78k8i0nad4t73q9lf0m6/sezna m

Procesor: Intel Core i5 3470
Chladič procesoru: GELID Solution Tranquillo - revize 2
Grafická karta: MSI R9 270x Hawk 2GB
Základní deska: MSI Z77A-G43 - Intel Z77
RAM: Crucial Ballistix Tactical 8GB (2x4GB) DDR3 1600
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Skříň: CoolerMaster Force 500
Zdroj: Seasonic SS-500ET
Monitor: BenQ GW2450HM - LED monitor 24"
OS: Windows 7 Home Premium 64bit

Jinak ty ramky fakt doporučuju :-) mám je v duálu a v NovaBenchi jsem naměřil rychlost 14700MB/s a navíc mají CL8

Edit: přidal jsem monitor a OS a celková cena je 25 209 Kč

Edit2: Aha, teď jsem si všiml návrhu M-Pola...