Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 25k

Zdravím, chtel bych poradit chtel bych si sestavit pocitac me podmínky jsou :
1) s OS
2) s monitorem
3) cena do 25k +-
4) aby na tom šlapala nejaka ta novejší hra ( samozřejmne asi ne na ultra detaily )

nevím dále co bych dodal popřípadně se ptejte
Děkuji

Pokud chceš něco navrhovat na AMD jako herní stroj za dvacítku tak rozhodně ne FM, ale FX 83xx.
To co se ti "povedlo" je o 30-40% celkově pomalejší (o proti i5 a R9 270X) a pro FullHD rozlišení ve hrách katasrofa.

Žádný SSD fofr to nezachrání, asi už se někteří z "fofrkrámu" zbláznili.

Pleteš si sestavy/návrhy za 12 000,- ~ 20 000.-, dále FX s FM, frekvenci procesorů, celkový hrubý výkon jednotlivých CPU a výkon na jedno jádro.
O použitelném výkonu g.karet, dle rozlišení už raději psát nebudu.
Pokud chceš navrhovat tak si nejprve něco nastuduj!
Kdyby se někdo toho chytil/pořídí tak by ti "hezky" poděkoval, nebo v horším případě rozbil ústa, ono totiž jde o peníze - ne tvoje.

Jsi na veřejné poradně!

Já myslím, že poděkoval, protože ta sestava není špatná. Není sice nejlepší za tu cenu, ale rozhodně taky není tak špatná jak popisuješ!
Jde jen o ten procesor, který není tak výkonný jako i5 to je vše. Tazatel se pak může sám rozhodnout, jestli chce SSD nebo výkonnější grafiku a i to jsem zmínil. Já jinak raději volím Intel, protože jak už jsem psal dříve AMD mě už mě pár krát zklamal, nicméně tento konkrétní model má dobré recenze i parametry proto jsem ho taky vybral.