Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha na dva disky

Prosím poraďte program který umožňuje zálohu na dva síťové disky současně. Pokud takový je.
Ideálně free a v češtině, ale není podmínkou.
Dík

Tak jsem konečně měl čas programy vyzkoušet. Myslím že oba jsou dobrý, oba zálohovali i video bez potíží. Dle logu ze zálohy: Zálohováno souborů: 54707. Celková velikost: 247,66 GB. U obou programů bez chyb. Vzhledem ke kvalitám mé angličtiny jsem nakonec zvolil cobian backup. Díky za radu.