Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení monitoru!

Ahoj, přeinstaloval jsem win7 ... mám problém s nastavením rozlišení ... když dám rozlišení obrazovky tak tam mam jen Obecný monitor 1.PnP na standartní grafický adaptér s rozlišením VGA ... je tam nastavený jen 1 rozlišení: 800x600 ... jak to nastavim jiné? je tam šedé pole nedá se to rozkliknout ... prosím poraďte ;)

Mam stejny problem ... pokud nemam ovladace nainstalovane na cd tak to nejdr stahnoout vy jste curaci vsichni mu rikate jakej to je debil ze to preinstalovava ale nikdo mu.poradne neporadi ... curacci ty ovladace moje cd neobsahuje a ty pavel ... podivej se radsi na youtube nez tady cist zpravy od tech curaku co tomu nerozum
eji...

Příště by bylo vhodnější bez invektiv.

No, a ty, pičo, si zkus ve svém minimozečku uvědomit, že co jiného se mu dá poradit: Napřed musí nainstalovat drivery desky, potom drivery grafické karty (ne naopak). Desku nám neoznámil, grafiku jakbysmet. Proto se může, debile, radit jenom všeobecně a protože tomu evidentně nerozumí (stejně jako kreténi tvého typu), tak doporučení aby to dal jinému, znalejšímu, je to nejlepší, které vede nejrychleji k cíli.
Moderátor snad promine, ale na toho hlupáka a jeho sprostosti se nedalo jinak reagovat.

- Všem děkuji za rady.Vše jsem si důkladně pročetl přes značku mé grafické karty jsem zjistil jaký je ten správný ovladač.
- Při reinstalaci Win7 jsem si vše důkladně přečetl, spoléhal jsem na to, že tam ty ovladače dám přes stejný program jako jsem je tam dávál před reinstalací, ale nějak ten program přestal pracovat!

:Nejdríve než někteří začnou nadávat na mé "..." tak by se měli podívat na svou konstrukci vět! ;) Děkuji