Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet bez routeru

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli můžu používat internet přímo do PC a nemusí to jít přes router. Protože router mám poškozený/starý(nepřenáší plnou rychlost, řešeno přes technickou linku poskytovatele, kde mi jen řekli ať to vyzkouším).

Ahoj prosim mam internet po telefonni lince od T-Mobile a mam problem s nahravanim urcite stranky. Chtel bych vyloucit chybu routeru. Mohli byste mi prosim poradit co a kde mam v PC nastavit aby to fungovalo i bez routeru? Co mam opsat do PC a kam z nastaveni routeru? Dekuji mnohokrat moc mi to pomuze.

mam internet po telefonni lince ... můžu používat internet přímo do PC a nemusí to jít přes router. .. router mám poškozený/starý(nepřenáší plnou rychlost, řešeno přes technickou linku poskytovatele, kde mi jen řekli ať to vyzkouším

nesmysl jeden za druhým

internet po telefonni lince ... pravdepodobne ADSL, vytáčane spojenie ani ISDN v tunajších pomeroch by už nemalo existovať, no človek nikdy nevie aké rarity nájde a kde

internet po telefonni lince, pravdepodobne ADSL, vyžaduje ADSL modem alebo ADSL router, pozabudol si však čokoľvek zmieniť o týchto drobnostiach, výsledok toho je: NIKDO nedokáže odpovedať na Tvoju otázku

poznámka:

router mám poškozený/starý(nepřenáší plnou rychlost - tvrdenie je totálna blbost. Každý aj ten najpomalší router zvláda levou zadní rychlost ADSL, router co nestíha rychlost ADSL nemúže existovat

řešeno přes technickou linku poskytovatele- ak si komunikoval s technickou linkou
/technickou podporou zákazníka tak nepresne, nejasne a nesmyselne, nič rozumné si sa dozvedet nemohl