Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava/kontrola

- Jed, pojede ale:
- Základní desku bych na tvém míste vzal radeji ASUS, MSI. (Gigabyte, Asrock, nejsou zrovna karty Long-Live)
- Procesor, no, mozná radeji FX43xx (ktery je akorat pro R7-270), nebo vetsího bratríčla 83xx.

Od Asusu a Msi brát Zákl.desku nechci z důvodů častých stížností

A čích?!
Pokud si frikulín koupí za peníze rodičů paměti s nesmyslně vysokými chladiči, pak to bude kolidovat na deskách jakéhokoliv výrobce desek.
Nevšiml jsem si, že by firmy MSI a Asus dávaly jiné čipsety než příslušné pro AMD/Intel platformy než Gigasrágorové...

Příklad:
Frikulín zatouží složit si ty komponenty sám. Mimo nepřečtení manuálu základní desky, který letí ihned z okna, hrozí třeba nepochopení, proč patří do skříně distanční sloupky, když by se ta divná destička z nějakého podivného důvodu opatřená navzájem izolantem oddělenými cestami tak pěkně vyjímala hezky připlácnutá na jednolitém vodivém plechu, atd...