Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenacitaji se nahledy videi na YouTube

Ahoj. Prosim mohl by mi nekdo poradit? Mam problem, nenacitaji se mi nahledy videi na YouTube a celkove jr YouTube cele zpomalene. Nahledy videi a ikonky kanalu se nactou minimalne za minutu, kdyz vubec. Minuly tyden to behalo normalne, ale od soboty to dela toto. V PC se pokud vim nic nemenilo. OS je Win7 64-bit. Pouzivam prohlizec Mozilla Firefox 26 s doplnkem adblock edge, v pocitaci mam nainstalovane AVG free edition 2014. Vypnul jsem jak adblock v mozille tak AVG a porad nic. Aktualizoval jsem flash player a vymazal cookies prohlizece a porad to nejde. Take jsem v mozille zkusil vytvorit novy profil, a ani v nem to nefungovalo. V IE to take nefungovalo. Myslim si ze YouTubem to nebude, vam se to nacte normalne? Prosim mohl by mi nekdo poradit co jeste bych mohl zkusit?

Ahoj, ještě jednou. Vypnul jsem AVG, firewall ve windows, vytvořil nový účet ve windows a stále je to stejné. Zapnul jsem druhý starý PC který je připojený na stejný router a na něm je to to samé. Mám pravdu že chyba nebude ani v jednom z PC? Já jsem v routeru vůbec nic neměnil takže opravdu nevím co dělat. Router je Zyxel P660HW-T3 v2. Ted jsem nasel jeste jiny router, stejny jen starsi typ, ta ho vyzkousim ale kdyz to ani s nim nepujde tak ja uz opravdu nevim co bych mel delat.

Takze jsem se dozvedel ze ten Zyxel je router+modem. A bylo mi vyrazne nedoporuceno abych ten kabel pripojoval na primo do PC, ze by mi napeti na kabelu mohlo poskodit sitovou kartu. Zkusim ten druhy a potom jeste zkusim oba resetovat do tovarniho nastaveni. Kdyz to ani pak nepujde tak to mozna bude u providera.