Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj "vrci" - rezonuje ?

Nemyslim to jako legraci na podobny dotaz, ale nechtel jsem to psat do toho dotazu, kdyz jde o neco jineho.

Vzpomnel jsem si na to pri cteni toho dotazu, ze v praci mame na jednom PC zdroj Enermax Liberty 550W a zdroj v posledni dobe jakoby rezonuje - vrci a to i pri vypnutem PC, samozrejme pokud je tlacitko na zdroji zapnuto. Ono to neni skoro slyset, jen po ranu kdyz je jeste klid a zapinam ten PC jako prvni. Doma jsem mel stejny zdroj a nikdy to nedelal. Zkusil jsem dotahnout sroubecky a vyfouknout prach stlacenym vzduchem, ale dovnitr zdroje jsem nesel, protoze je v zaruce. Nicmene na poslech se to ozyva zevnitr zdroje.

Myslite, ze muze byt se zdrojem nejaky problem a mel bych ho reklamovat ?

Dik. Zkusim zajit do obchodu a reklamovat to.

Jinak vetrak to podle me neni, protoze to vydava takovej zvuk, no ztezka to popsat, ale uz jsem ho slysel na jednom starym traficku, co zadnej vetrak nemelo, proste takovej zvuk vyjetej vetrak nevydava.