Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou levnou multifunkční inkoustovou tiskárnu?

Ahoj vespolek. Koukal jsem na web Alfy, nejlevnější HP je za cca 2400,- Kč, nejlevnější Canon je za cca 1400,- Kč. Tisknu málo (občasně), odešla mi (po cca deseti letech) multifunkční HP 1315. Máte někdo zkušenosti s těmi levnějšími tiskárnami (nějakou konkrétní), abyste mi ji doporučili? Pokud možno z Alfy (ne nutně), mám to "za rohem". Cena do 2000.- Kč max.

Tiskárny / Multifunkční / Inkoustové

2 roky a 7 měsíců je ideální stav, kdy mi to ještě opraví/vymění v rámci záruky - viz níže. :-)