Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IRQ potíž?

Co byste poradili někomu komu zvukovka blbne - "lupká" pravděpodobně skrze IRQ a dost silně ale jen někdy:
ind1aq9.png
a dále:
ind2nw8.png

Vyzkoušel:
Nejnovější ovladače, předělání do jiného slotu...

Nějaké nápady kromě vyzkoušení jiné zvukovky ?:-)

Deska je to: Asus A8R32-MVP Deluxe

[mod]1920x1200px? Raději jako link - změněno. (Kurt) (.)[/mod]

Jestli nepomůže vůbec nic, můžeš zkusit změnit kartu Prostředky
( ovladač ve Správci zařízení ) a změnit Automatické nastavení
na jiné, pokud to je možné, mi to Audigy 1 nedovoluje, ale jinou
starší kartu už jsem takhle rozchodil.
Pravděpodobně to ale bude nepříliš dobře napsanými ovladači buď
pro kartu nebo jiné zařízení, visící na stejném IRQ.

Zvukovka si to nemohla vybrat ptz. su tak nadratovane sloty (je to spojene dratom). Iny slot znamena ine IRQ. Skusit zakazat prislusny USB kontroller stoji za pokus, najdolezitejsie su ale ovladace.
Tiez je dolezita otazka kedy presne vznikaju tie lupance, pri prehraani wav alebo len mp3, vsetky alebo len niektore, co robia tie niektore na inom PC apod.