Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IRQ potíž?

Co byste poradili někomu komu zvukovka blbne - "lupká" pravděpodobně skrze IRQ a dost silně ale jen někdy:
ind1aq9.png
a dále:
ind2nw8.png

Vyzkoušel:
Nejnovější ovladače, předělání do jiného slotu...

Nějaké nápady kromě vyzkoušení jiné zvukovky ?:-)

Deska je to: Asus A8R32-MVP Deluxe

[mod]1920x1200px? Raději jako link - změněno. (Kurt) (.)[/mod]

Zvukovka si to nemohla vybrat ptz. su tak nadratovane sloty (je to spojene dratom). Iny slot znamena ine IRQ. Skusit zakazat prislusny USB kontroller stoji za pokus, najdolezitejsie su ale ovladace.
Tiez je dolezita otazka kedy presne vznikaju tie lupance, pri prehraani wav alebo len mp3, vsetky alebo len niektore, co robia tie niektore na inom PC apod.