Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhubněte po Vánocích

Musí se na to jako na Windows, tzn. od lesa.
Buňky v těle při hladovění, dietě přecházejí na úsporný režim,
kdy dokáží využít až 90% energie z potravy, při dostatku až přebytku
jídla klesá využití někde k 60%. Další tip je, že za hodinu sezení u PC
stráví tělo asi 2 Kcal. Takže resumé :
Vůbec nevstávejte od počítače a každou chvíli se pořádně nacpěte,
to by v tom byl čert, aby se výsledek brzy nedostavil 8-)

Nene. Jediný správný postup je dieta "Kráťovka", co už jí drží polovina klubu XXXL Praha (klub lidí s nadváhou). Zajímavé však je, že ji drží pouze ta pánská část a jen to, ohledně piva. ;-)
dieta.htm

Jinak není špatná finta, ignorovat váhu a nestoupnout si na ní alespoň do března. Ono se to, co člověk o Vánoce nabere trošku srovná a člověk z toho není v depresi.
Já jsem ale větší drsňák, dal jsem si vloni předsevzetí do nového roku, že si na váhu nestoupnu celý rok a už mi chybí pouze pár dnů, abych to splnil.
To sezení u počítače má také něco do sebe. ještě bych to vylepšil, že pokud má člověk k dispozici internet, podívat se každou hodinu na nějaké stránky, zabývající se cvičením, třeba kamasutra.cz.