Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook peče

Zdravím,
mám notebook DELL Vostro 3560 (W8.1 64bit pro) a poslední dobou mi strašně hřeje, i když třeba prohlížím net a výdrž baterky z 4 hodin klesne na třetinu. Podezřívám GPU, jestli se mi nezapíná místo Intel GPU, ale nikde v nastavení jsem nenašel, že by bylo defaultně nastavený AMDčko. Procesorem to asi nebude, páč v tásk menedžru nevykazuje aktivitu vyšší jak 20 %. Nevíte, co mi to takto kazí?
Díky moc
JH

Tak si zopakuj 1rocnik zakl.skoly tam maju slabikar, to pomaha na precvicenie citania pismen (pisal som CO mas hladat)
C:\WINDOWS\inf\msmiytqo\msmiytqo.exe

P.S. neber to ako urazku len ma uz vytaca ze nikto neni schopny citat log ktory je normalnymi pismenami, je to tu niekolkokrat za tyzden furt to iste... Keby ten log bol pisany cinskymi hieroglyfmi tak som ticho :-)

Nvidia v nastavení možnost zobrazit ikonu v tray, pokud nějaký program využívá nvidia gpu, tak možná budě něco existovat. Jinak existuje samozřejmě gpu-z, kde se dají sledovat takty a spotřeba a dokonce i vytížení gpu. v programu jde vybrat integrovaná grafika nebo druhá.