Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá mi SATA disk

Před pár dny mě z nějakého záhadného důvodu nenaběhl tento disk.Tedy Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y120M0 - 120GB SATA.Mám základní desku Asus A7V600.Když se načítá Windows XP z tohoto disku,tak se mě to zasekne na hlášce,že chybí d347bus.sys,což dle mého názoru je soubor patřící k virtuálnímu disku,který jsem používal.Nechápu...Když jsem to zkoušel přeinstalovat,tak se mě to zaseklo na prověřování disku a dal se to ani nehlo.Jediný,jak jsem se na disk mohl dostat,tak jedině přes Partition Magic 8 z diskety, ale nebylo taky nic platný.Disk mám rozdělený na 3 části.Z toho na 1.části mám systém.Tak jsem vymazal stávající Partition Table a vytvořil jsem nový.Můj problé to ale nevyřešilo.Takový problém se mě stal už asi 3x.V čem je chyba.Disk?Deska?Netuším... Prosím poraďte mě.Díky

Zdravím,mám přesně ten samý typ.Dva kusy HDD/Maxtor 120GB DiamondMax Plus9 6Y120MO SATA/v Raidu 0.No a předevčírem mi jeden "odešel",respektive,jsem nemohl spustil XPčka,naběhlo jen logo WinXP a pak nic,černá obrazovka.Pomohlo jen odpojení HDD.Pak systém naběhl,už jsem ho odnesl na reklamaci,naštěstí má záruku tři roky.Byl kupovanej v srpnu 2004.Ale data jsou pochopitelně nenávratně ztracená.:-(

člověče tak to by bylo pěkně v háji.mě se tenhle problém stal už třikrát a jeden týpek,co byl pěkně drahej mě to pomocí nějakýho SOFTu pomohl rozběhnout a přišel jsem jen o systém.Ostatní data mě zůstali.Tak doufám,že nebude DISK kaput.Chtěl jsem si to opravit sám,ale asi stejně zavolám toho borečka.Třeba mě to rozjede.A tobě taky v nouzovým režimu se to zaseklo na hlášce,že nejde načíst nějaký soubor d347bus.sys nebo tak něco podobnýho?