Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze nějak spustit externí Javascript z funkce?

Viz předmět...
Bližsí popis:
mám externí soubor data.js ve kterém jsou definovány hodnoty globálních proměnných - např.: h1="-1.7";h2="-1.5";h3="20.5";
Potřeboval bych v mé funkci "spustit" tento externí soubor, aby se mi hodnoty proměnných změnily. Nemůžu ale najít žádnou funkci javascriptu, která by to uměla.

var h1="0";h2="0";h3="0";
function vypocitej(){
  funkceCoSpustiExterniSoubor('data.js');
  var vysledek=h1+h2+h3;
  alert(vysledek);
}

Zkusil jsem v té funkci zapsat do prvku na stránce script jako obsah, tím se ale ten externí javascript nespustil :-(

var text = '<' + '/script>';
document.getElementById('data').innerHTML='Nova data'+'<script src="data.js" language="JavaScript" type="text/javascript">'+text;

<DIV id="data">Data</DIV>

A proč to vlastně potřebuješ ? Co přesně řešíš ? To co píše los by mělo opravdu fungovat a já osobně bych se tomu snažil
vyhýbat, protože je to mírně komplikované. Popisovaný způsob je dobrý například při tvorbě webového ICQ nebo podobně jinak je vhodné nahrát skript ihned. Opravdu to takto musíš řešit ?
//Edit Aha tak jsem se nedíval na čas už to funguje