Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nic nefunguje

Dobrý den
Mám novej notebook (Od Vánoc). Vše na něm fungovalo až doteď. Od včerejška mě nic nefunguje a nic nejde spustit. Pokusím se vám tedy problém vysvětlit.

Nic nejde spustit takže sem šel do správce úloh a tam jsem šel do záložky Výkon.
1. Procesor 70-100% Kolísá to přitom nemám nic spuštěné (Nejvíce vytěžuje: WMI Provider Host - 15-35%, .NET Runtime Optimization Service - 14%, pak asi další 3 věci do 5% a pak vše 0-0,1 %)
2. Paměť by měla být v pořádku - Využívaná 1,7 GB a Dostupná 2 GB (Tedy vytížení 46%)
3. Disk 100% !!??!!?? A ani to nijak nekolísá prostě je pořád 100% (Nejvíce vytěžuje: System 20MB/s a pak je asi 14 věcí na 0,1 MB/s jinak vše ostatní na 0)
4. Síť ta prozměnu raději ani nefunguje přitom sem připojen na wifi a mám plný signál ! (Vše 0 MB/s)

Potřebuji vyřešit problém, aby notebook normálně fungoval jak má + sprovoznit tu internet.
Děkuji za každou vaši radu už nevím co s tím.

PS: Podle mě je možné, že je to VIR, ale bohužel nejde ani kontrola antivirem :(

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
"Nepises co konkretne nefunguje. Kdyz kliknes třeba na fotku, zobrazi se v necem, nebo co se stane?…
Vacken 21.02.2014 14:16
Vacken
Kdyz kliknes u prispevku na "odpovedet" vznika stromova struktura a je videt, komu na co odpovidas.… nový
krata-mobil 21.02.2014 15:20
krata-mobil
IQ37 a na Windows 8 to funguje taky ? Aby nebyly problémy.
Vacken 21.02.2014 14:21
Vacken
Tu asociaci jsi zkoušel? Google: windows 8 file associations poslední
IQ37 22.02.2014 21:56
IQ37
Udělal sem to podle tohoto 929135 a restartoval sem notebook tak uvidíme ;) nový
Vacken 21.02.2014 14:32
Vacken
tak si spravil to čo som ti napisal na začiatku,len si si vybral tu najprijebanejšiu možnost-cez win… nový
xxwxx 21.02.2014 15:18
xxwxx

"Nepises co konkretne nefunguje. Kdyz kliknes třeba na fotku, zobrazi se v necem, nebo co se stane?
Kdyz chceš spustit nějaký program přímo exe souborem, co se stane? Pise to neco?
A co kdyz kliknes na neco na Plose (zastupce)?
Spusti se vůbec Windows, nebo zozsviti displej, kdyz nic nefunguje?
V pripade, ze se fotka otevre, Windows nabehnou mi přijde obnova notebooku do tovarniho nastaveni jako zbytecna. Avsak normalni bod obnovy (dokumenty nemaze) bych asi zkusil."

No tak když kliknu na fotku tak se neotevře. Když chci spustit aplikaci tak se spustí, ale hned to ukazuje, že aplikace neodpovídá.
Ano windows se pustí

tak si spravil to čo som ti napisal na začiatku,len si si vybral tu najprijebanejšiu možnost-cez windows
potom si hladaj čo tam maš oproti original naviac,bude ti to k prdu-len to bude zaberat zbytočne miesto

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru